warsztat, demontaż, montaż

Regneracja filtrów DPF / FAP i Katalizatorów

Tylko u nas pisemne gwarancje !

Na czym to polega

Jak to działa?

Czyszczenie filtrów DPF / FAP odbywa się w trzech różnych procesach, uruchamianych w zależności od wielkości zanieczyszczenia katalizatora. Niezależne od siebie procesy mogą trwać 30, 45 lub 60 minut. Istnieje możliwość regulacji i modyfikacji każdego procesu, w zależności od potrzeby. Czyszczenie (niezależnie od danego trybu) uruchamia podgrzewanie wody w obwodzie, co powoduje uskutecznienie oraz przyśpieszenie pozbycia się zanieczyszczeń.

TYLKO U NAS

TOYOTA RAV 4

AUDI A4 2.0 TDI

AUDI A4 2.0 TDI

 

 

 

Regeneracja filtra DPF z demontażem, montażem i adaptacją komputerową. Na regenerację z demontażem wystawiamy pisemną 12 miesięczną gwarancję.

 

jak to działa?

Szybko i sprawnie

1

Wysyłka filtra DPF
do naszej firmy

Powiadamiają nas państwo na jaki adres mamy wysłać kuriera. Kurier odbiera zapakowany filtr.

2

Sprawdzenie filtra
i regeneracja

Filtr dociera do nas, regenerujemy go, pakujemy i odsyłamy.

3

Odesłanie filtra
DPF

Profesjonalnie zregenerowany filtr z protokołem potwierdzającym sprawność filtra zostaje wysłany do Państwa za pobraniem 450zł brutto.

Nasz serwis w akcji

Jak pracujemy

Truck DPF Euro6

Tylko u nas czyszczenie DPF euro 6 bez użycia chemii w cenie 850 zł

Jak pracujemy

Galeria zdjęć

Sklep
maszyny, filtry DPF i turbosprężarki

Maszyna do regeneracji filtrów DPF TRUCK SCR euro 4, 5, 6 katalizatorów

Więcej

maszyny budowlane, koparki, autobusy itd.
TRUCK DPF euro 6

Nasz serwis posiada w swojej ofercie również rzadko dostępną usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych EURO 6, jak i również katalizatorów SCR, (Selektywna Redukcja Katalityczna).
Opisaną powyżej usługę wykonujemy na miejscu. Cena czyszczenia filtra SCR jest zależna od jego rozmiaru i rodzaju.

Prawidłowa dbałości o silnik spalinowy, może w dużej mierze przedłużyć jego żywotność, ale również zredukować zużycie paliwa. Podstawowym działaniem, które trzeba wykonać w kwestii regeneracji, jest staranne wyczyszczenie DPF, czyli filtra cząstek stałych. Dzięki temu układ wydechowy zostanie zachowany w niemal fabrycznej kondycji. Pełna regeneracja DPF, to jednocześnie troska o środowisko, gdyż pozwala zredukować wydostanie się szkodliwych spalin do środowiska. Zanieczyszczony filtr DPF szkodzi pracy silnika oraz jego podzespołom.

Więcej

Demontaż montaż
Regeneracja turbosprężarek

Podstawą naszej działalności jest regeneracja turbosprężarek, do której dołączamy protokoły gwarancyjne. Oferujemy kompleksową regenerację turbosprężarek każdego samochodu osobowego, niezależnie od marki.

Indywidualne podejście, szczegółowość, profesjonalizm, to elementy, które świadczą o jakości wykonywanych przez nas usług. Zanim przystąpimy do regeneracji turbosprężarek, za każdym razem szczegółowo diagnozujemy problem. Rozkładamy urządzenie na części pierwsze, po czym następuje dokładne czyszczenie, przy użyciu najwyższej jakości sprzętu. Części nienadające się do ponownego użytku wymieniamy na nowe. Istotnym etapem usługi jest wyważanie wysokoobrotowe, które ukazuje realną sytuację panującą w silniku. Na ostatnim etapie, wszystkie części są ponownie składane, szczegółowo sprawdzone i wyregulowane, tak aby wyczyszczona turbosprężarka była jak nowa i mogła służyć ponownie przez lata.

Więcej

warsztat, demontaż, montaż
Regneracja filtrów DPF / FAP i Katalizatorów

Jedną z oferowanych przez nas usług jest kompleksowa regeneracja filtrów DPF / FAP i katalizatorów w samochodach benzynowych . Zastanawiasz się na czym to polega? Już wyjaśniamy!

Czyszczenie filtrów DPF / FAP odbywa się w trzech różnych procesach, uruchamianych w zależności od wielkości zanieczyszczenia katalizatora. Niezależne od siebie procesy mogą trwać 30, 45 lub 60 minut. Istnieje możliwość regulacji i modyfikacji każdego procesu, w zależności od potrzeby. Czyszczenie (niezależnie od danego trybu) uruchamia podgrzewanie wody w obwodzie, co powoduje uskutecznienie oraz przyśpieszenie pozbycia się zanieczyszczeń. Regeneracja katalizatora w samochodzie osobowym polega na jego czyszczeniu maszynowym lub wymianie wkładów na nowe z gwarancją producenta .

Więcej