dpf daf 106 lift

dpf daf 106 lift

dpf daf 106 lift

dpf daf 106 lift

Jak każdy pojazd z filtrem cząstek stałych (DPF), również DAF 106 Euro 6 może mieć problemy związane z tą częścią. DPF jest elementem układu wydechowego, który służy do redukcji emisji cząstek stałych z silnika spalinowego. Wymaga on regularnego czyszczenia lub regeneracji, a w niektórych przypadkach może być konieczna również jego wymiana.Chociaż samochody DAF 106 Euro 6 zostały zaprojektowane zgodnie z restrykcyjnymi normami emisji spalin, mogą wystąpić pewne problemy z DPF nr 2134535 . Przyczyny mogą obejmować: Krótkie trasy: Jeśli samochód często porusza się na krótkich trasach, może to prowadzić do nieefektywnego działania DPF, ponieważ nie osiąga on wystarczająco wysokiej temperatury, która jest wymagana do regeneracji. Niskiej jakości paliwo: Używanie niskiej jakości paliwa może prowadzić do szybszego zatykania się DPF zanieczyszczeniami, co może wymagać częstszego czyszczenia lub regeneracji. Usterki układu: Wadliwe czujniki DPF lub inne usterki w układzie wydechowym mogą powodować problemy z DPF i wymagać naprawy lub wymiany.Aby uniknąć lub minimalizować problemy z DPF, ważne jest regularne serwisowanie pojazdu zgodnie z zaleceniami producenta, przestrzeganie zasad eksploatacji DPF oraz stosowanie wysokiej jakości paliwa. Jeśli masz problemy z DPF w swoim DAF 106 Euro 6, zalecam skonsultowanie się z serwisem DPFDAF.pl w Krakowie , Mogilany , gdzie specjaliści będą w stanie zdiagnozować problem i zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

Więcej

Sklep
DPF DAF 106 ,maszyny i turbosprężarki

Maszyna do regeneracji filtrów DPF TRUCK SCR euro 4, 5, 6 katalizatorów

Więcej

maszyny budowlane, koparki, autobusy itd.
TRUCK DPF euro 6

Nasz serwis posiada w swojej ofercie również rzadko dostępną usługę czyszczenia filtrów cząstek stałych EURO 6, jak i również katalizatorów SCR, (Selektywna Redukcja Katalityczna).
Opisaną powyżej usługę wykonujemy na miejscu. Cena czyszczenia filtra SCR jest zależna od jego rozmiaru i rodzaju.

Prawidłowa dbałości o silnik spalinowy, może w dużej mierze przedłużyć jego żywotność, ale również zredukować zużycie paliwa. Podstawowym działaniem, które trzeba wykonać w kwestii regeneracji, jest staranne wyczyszczenie DPF, czyli filtra cząstek stałych. Dzięki temu układ wydechowy zostanie zachowany w niemal fabrycznej kondycji. Pełna regeneracja DPF, to jednocześnie troska o środowisko, gdyż pozwala zredukować wydostanie się szkodliwych spalin do środowiska. Zanieczyszczony filtr DPF szkodzi pracy silnika oraz jego podzespołom.

Więcej

Demontaż montaż
Regeneracja turbosprężarek

Podstawą naszej działalności jest regeneracja turbosprężarek, do której dołączamy protokoły gwarancyjne. Oferujemy kompleksową regenerację turbosprężarek każdego samochodu osobowego, niezależnie od marki.

Indywidualne podejście, szczegółowość, profesjonalizm, to elementy, które świadczą o jakości wykonywanych przez nas usług. Zanim przystąpimy do regeneracji turbosprężarek, za każdym razem szczegółowo diagnozujemy problem. Rozkładamy urządzenie na części pierwsze, po czym następuje dokładne czyszczenie, przy użyciu najwyższej jakości sprzętu. Części nienadające się do ponownego użytku wymieniamy na nowe. Istotnym etapem usługi jest wyważanie wysokoobrotowe, które ukazuje realną sytuację panującą w silniku. Na ostatnim etapie, wszystkie części są ponownie składane, szczegółowo sprawdzone i wyregulowane, tak aby wyczyszczona turbosprężarka była jak nowa i mogła służyć ponownie przez lata.

Więcej

Demontaż i regeneracja
Filtry DPF / Regeneracja katalizatorów

Jedną z oferowanych przez nas usług jest kompleksowa regeneracja i katalizatorów w samochodach benzynowych. Zastanawiasz się na czym to polega? Już wyjaśniamy!

Czyszczenie filtrów DPF / FAP odbywa się w trzech różnych procesach, uruchamianych w zależności od wielkości zanieczyszczenia katalizatora. Niezależne od siebie procesy mogą trwać 30, 45 lub 60 minut. Istnieje możliwość regulacji i modyfikacji każdego procesu, w zależności od potrzeby. Czyszczenie (niezależnie od danego trybu) uruchamia podgrzewanie wody w obwodzie, co powoduje uskutecznienie oraz przyśpieszenie pozbycia się zanieczyszczeń. Regeneracja katalizatora w samochodzie osobowym polega na jego czyszczeniu maszynowym lub wymianie wkładów na nowe z gwarancją producenta .

Więcej