Serwis DPF dla mieszkańców Nowego Targu

Nowy-Targ-turbosprężarki
kim jesteśmy

REGENERACJA FILTRÓW DPF/FAP DLA MIESZKAŃCÓW NOWEGO TARGU

Firma EcoSerwisDPF zaprasza mieszkańców Nowego Targu i okolic na skorzystanie z usługi profesjonalnego czyszczenia filtrów DPF/FPA. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Polski, która w tak kompleksowy sposób odpowiada za regenerację i inne kwestie dotyczące katalizatorów i filtrów. Ponadto EcoSerwisDPF może pochwalić się dużą troską o środowisko. Maszyny wykorzystywane przez naszą firmę są całkowicie ekologiczne i nie wymagają do pracy silnych środków chemicznych. Nasze metody pozwalają na niezwykle skuteczną odnowę turbosprężarek i filtrów DPF/FAP – niejednokrotnie rekonstrukcja pozwoliła na odzyskanie kondycji urządzenia do prawie fabrycznego stanu. Dzięki regularnym przeglądom i czyszczeniu minimalizuje się koszty późniejszych napraw. Osoby z Nowego Targu i pobliskich rejonów zachęcamy do kontaktu z EcoSerwisDPF

Kontakt

Dlaczego my?

Doceniani przez klientów z Nowego Targu

Terminowość

Jako prężnie działająca firma naprawy wykonujemy na bieżąco. Po omówieniu szczegółów z klientem, regenerację filtra DPF realizujemy w 3-4 godziny, łącznie z demontażem filtra. W kwestii regeneracji turbosprężarek, czas wykonania usługi to 2 dni robocze.

Rzetelność

Jesteśmy certyfikowanym serwisem, działającym na rynku od 6 lat. Pozytywne opinie i zaufanie, którym obdarzyło nas wielu z Państwa, świadczą o rzetelności naszej firmy oraz o wysokiej jakości usługach, które oferujemy.

Gwarancja

Nasze usługi regeneracji DPF / FAP z demontażem oraz turbosprężarek przypieczętowane są 12-miesięczną pisemną gwarancją użytkowania.

Technologia

Regeneracja turbosprężarek przeprowadzana jest na najnowszej angielskiej maszynie firmy TURBO TECHNICS , która posiada najbardziej aktualne oprogramowanie do ustawiania elektronicznych nastawników. Filtry DPF regenerujemy na własnych maszynach, które jednocześnie mamy w ofercie sprzedaży i dystrybuujemy w całej Europie.

Doradztwo

Zawsze służymy pomocą , jeżeli mają Państwo problem służymy pomocą.

Doświadczenie

Od ponad ośmiu lat regenerujemy filtry , naprawiliśmy tysiące samochodów a samych filtrów zregenerowaliśmy dziesiątki tysięcy.

NOWY DPF DAF 106

w cenie 3450 zł

Opinie i regerencje

Jak nas oceniają klienci:

4,8/ 157 opinii
Wykonali kawał dobrej roboty i na tzwnym poczekaniu, polecam każdemu
Przemano S.
Rzetelna firma, znają się na tym co robią i nie naciągają klienta na zbędne koszty. Naprawili mojego Fiata ducato z którym nie poradziło sobie wcześniej kilka innych serwisów. Duży pozytyw za samochód zastępczy na czas naprawy! Ceny usług rozsądne, polecam!
Marek B.
Serwis prowadzony w amerykańskim stylu :)
Właściciel bardzo pewny jakości świadczonych przez siebie usług, co potwierdza roczna gwarancja i zaproszenie po kilku miesiącach na darmową kontrolę :)…
Damian S.
Pełny profesjonalizm, mają fach w ręku. Samochód był u kilku mechaników i nikt nie mógł sobie poradzić dopóki nie trafił do tego serwisu. Przywróciły go do ,, życia,:),,Seat Leon FR,. Polecam z całego serca.
Natalia B.
Mega super profesjonaliści, polecam tą firmę z czystym sumieniem, podejście do klienta? WOW już nie pamiętam kiedy ostatnio się z tak pozytywnym szokiem spotkałem, mega uczciwi fachowcy, po regeneracji turbiny i ogarnięciu DPF ford focus…
Grzegorz B.

CZYSZCZENIE DPF – PROFESJONALNA USŁUGA / NOWY TARG

Długotrwale zabrudzony filtr DPF/FAP niezwykle często prowadzi do obniżenia efektywności pracy pojazdu. Brud w postaci nagromadzonego smaru, popiołu, kurzu, oleju i innych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu może doprowadzić do trwałego uszkodzenia filtra. Co gorsza, nieczyszczone i niekontrolowane filtry zwiększają ryzyko usterki turbiny. Nietrudno domyślić się, że prędzej czy później samochód straci moc i z czasem może po prostu przestać działać.

Jedną z głównych usług firmy EcoSerwisDPF jest ekologiczne czyszczenie filtrów DPF/FAP, w tym także TRUCK DPF EURO 6. Mieszkańców Nowego Targu i okolic zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej regeneracji części motoryzacyjnych. Zapewniamy szybką, rzetelną i terminową realizację zgłoszeń. Każda usługa jest objęta 12-miesięczną gwarancją użytkowania. Z EcoSerwisDPF można w prosty sposób uporać się z wadliwymi i zabrudzonymi filtrami DPF/FAP.

ECOSERWISDPF – KATALIZATORY, TURBOSPRĘŻARKI I INNE USŁUGI / NOWY TARG

To jednak nie wszystko, bo firma EcoSerwisDPF oferuje też szereg innych usług motoryzacyjnych:

  • Regeneracji turbosprężarki

  • Montażu i demontażu turbiny

  • Rekonstrukcji i czyszczenia katalizatora

Ponadto mieszkańcy Nowego Targu i pobliskich miejscowości mogą też zakupić nowe części samochodowe. W EcoSerwisDPF dysponujemy sporym asortymentem. Dzięki temu znacznie prościej wymienić zużyte urządzenie, które mogło okazać się niemożliwe do wyczyszczenia np. z powodu sporego uszkodzenia przez nagromadzony brud.