Nasza firma

Nowy-Targ-turbosprężarki
kim jesteśmy

Pełne zaufanie i profesjonalizm
budowany od lat

Jesteśmy certyfikowanym serwisem i jedną z nielicznych firm na rynku, która kompleksowo regeneruje filtry DPF / FAP ,TRUCK DPF , turbosprężarki z demontażem oraz montażem. Specjalizujemy się w tym od ponad 6 lat, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu obsługę na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. Pracujemy bez użycia chemii, nasze maszyny są w 100% ekologiczne. Przyjazna środowisku i innowacyjna technologia stosowana przez naszych specjalistów, pozwala zregenerować filtry cząstek stałych, które w procesie rekonstrukcji odzyskują swoje pierwotne właściwości, odnawiając się do poziomu niemal fabrycznego. Regeneracja DPF/FAP objęta jest gwarancją.

Kontakt

Dlaczego my?

Doceniani przez klientów

Terminowość

Jako prężnie działająca firma naprawy wykonujemy na bieżąco. Po omówieniu szczegółów z klientem, regenerację filtra DPF realizujemy w 3-4 godziny, łącznie z demontażem filtra. W kwestii regeneracji turbosprężarek, czas wykonania usługi to 2 dni robocze.

Rzetelność

Jesteśmy certyfikowanym serwisem, działającym na rynku od 6 lat. Pozytywne opinie i zaufanie, którym obdarzyło nas wielu z Państwa, świadczą o rzetelności naszej firmy oraz o wysokiej jakości usługach, które oferujemy.

Gwarancja

Nasze usługi regeneracji DPF / FAP z demontażem oraz turbosprężarek przypieczętowane są 12-miesięczną pisemną gwarancją użytkowania.

Technologia

Regeneracja turbosprężarek przeprowadzana jest na najnowszej angielskiej maszynie firmy TURBO TECHNICS , która posiada najbardziej aktualne oprogramowanie do ustawiania elektronicznych nastawników. Filtry DPF regenerujemy na własnych maszynach, które jednocześnie mamy w ofercie sprzedaży i dystrybuujemy w całej Europie.

Doradztwo

Zawsze służymy pomocą , jeżeli mają Państwo problem służymy pomocą.

Doświadczenie

Od ponad sześciu lat regenerujemy filtry , naprawiliśmy tysiące samochodów a samych filtrów zregenerowaliśmy dziesiątki tysięcy.

NOWY DPF DAF 106

w cenie 3450 zł

Opinie i regerencje

Jak nas oceniają klienci

Certyfikat rekomendacji użytkownikówCertyfikat rekomendacji użytkownikówCertyfikat potwierdzający najwyższą jakość świadczonych usług otrzymany od klientów.

4,8/ 177 opinii
Bardzo polecam ta firmę. Ogarnęli mi dpfa w moim passacie b6 bardzo szybko i profesionalnie:) polecam wszystkim tą firmę.
Max „Max”
W pełni profesjonalne i kulturalne podejście. Usługa naprawy filtra dpf wykonana szybko i na miejscu. Filtr zdemontowany, wyczyszczony i założony. Bardzo przekonujący jest okres gwarancji oraz możliwość sprawdzenia auta na komputerze po jakimś czasie użytkowania.
Lukasz D.
Polecam w 100%
Układ wydechowy wyczyszczony jak należy.
Punktualność i profesjonalizm! :)
Daria W.
Wykonali kawał dobrej roboty i na tzwnym poczekaniu, polecam każdemu
Przemano S.
Mega super profesjonaliści, polecam tą firmę z czystym sumieniem, podejście do klienta? WOW już nie pamiętam kiedy ostatnio się z tak pozytywnym szokiem spotkałem, mega uczciwi fachowcy, po regeneracji turbiny i ogarnięciu DPF ford focus…
Grzegorz B.
Pełny profesjonalizm, mają fach w ręku. Samochód był u kilku mechaników i nikt nie mógł sobie poradzić dopóki nie trafił do tego serwisu. Przywróciły go do ,, życia,:),,Seat Leon FR,. Polecam z całego serca.
Natalia B.
Serwis prowadzony w amerykańskim stylu :)
Właściciel bardzo pewny jakości świadczonych przez siebie usług, co potwierdza roczna gwarancja i zaproszenie po kilku miesiącach na darmową kontrolę :)…
Damian S.
Rzetelna firma, znają się na tym co robią i nie naciągają klienta na zbędne koszty. Naprawili mojego Fiata ducato z którym nie poradziło sobie wcześniej kilka innych serwisów. Duży pozytyw za samochód zastępczy na czas naprawy! Ceny usług rozsądne, polecam!
Marek B.
Fenomenalna obsługa, życzliwe podejście do klienta. W sytuacji awaryjnej można na nich liczyć. Jakość pracy prima sort. Polecam gorąco
Miki M.