Serwis DPF dla mieszkańców Wieliczki

Nowy-Targ-turbosprężarki
kim jesteśmy

REGENERACJA FILTRÓW DPF/FAP DLA MIESZKAŃCÓW WIELICZKI

Firma EcoSerwisDPF zaprasza mieszkańców Wieliczki i okolic na skorzystanie z usługi profesjonalnego czyszczenia filtrów DPF/FPA. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Polski, która w tak kompleksowy sposób odpowiada za regenerację i inne kwestie dotyczące katalizatorów i filtrów. Ponadto EcoSerwisDPF może pochwalić się dużą troską o środowisko. Maszyny wykorzystywane przez naszą firmę są całkowicie ekologiczne i nie wymagają do pracy silnych środków chemicznych. Nasze metody pozwalają na niezwykle skuteczną odnowę turbosprężarek i filtrów DPF/FAP – niejednokrotnie rekonstrukcja pozwoliła na odzyskanie kondycji urządzenia do prawie fabrycznego stanu. Dzięki regularnym przeglądom i czyszczeniu minimalizuje się koszty późniejszych napraw. Osoby z Wieliczki i pobliskich rejonów zachęcamy do kontaktu z EcoSerwisDPF.

Kontakt

Dlaczego my?

Doceniani przez klientów z Wieliczki

Terminowość

Jako prężnie działająca firma naprawy wykonujemy na bieżąco. Po omówieniu szczegółów z klientem, regenerację filtra DPF realizujemy w 3-4 godziny, łącznie z demontażem filtra. W kwestii regeneracji turbosprężarek, czas wykonania usługi to 2 dni robocze.

Rzetelność

Jesteśmy certyfikowanym serwisem, działającym na rynku od 6 lat. Pozytywne opinie i zaufanie, którym obdarzyło nas wielu z Państwa, świadczą o rzetelności naszej firmy oraz o wysokiej jakości usługach, które oferujemy.

Gwarancja

Nasze usługi regeneracji DPF / FAP z demontażem oraz turbosprężarek przypieczętowane są 12-miesięczną pisemną gwarancją użytkowania.

Technologia

Regeneracja turbosprężarek przeprowadzana jest na najnowszej angielskiej maszynie firmy TURBO TECHNICS , która posiada najbardziej aktualne oprogramowanie do ustawiania elektronicznych nastawników. Filtry DPF regenerujemy na własnych maszynach, które jednocześnie mamy w ofercie sprzedaży i dystrybuujemy w całej Europie.

Doradztwo

Zawsze służymy pomocą , jeżeli mają Państwo problem służymy pomocą.

Doświadczenie

Od ponad sześciu lat regenerujemy filtry , naprawiliśmy tysiące samochodów a samych filtrów zregenerowaliśmy dziesiątki tysięcy.

NOWY DPF DAF 106

w cenie 3450 zł

Opinie i regerencje

Jak nas oceniają klienci:

4,8/ 157 opinii
Zgłosiłem się do chłopaków na pranie dpf-a w Daf xf 106 W sobotę chłopaki nie pracują ale za to jest możliwość przywiezienie auta i zostawienia na parkingu. Tak zrobiłem. W poniedzialek o 9.00 auto bylo już gotowe. Usługa wykonana na najwyższym poziomie, dobry kontakt , mili ludzie, profesjonalne podejście do kienta. Gorąco polecam ten warsztat 💪😉
Adam Żki
Polecam serdecznie! Profesjonalna obsługa klienta ,właściciel bardzo pomocy i uczciwy. Utrata mocy w audi A7 po diagnozie w serwisie Audi stwierdzono ze trzeba wymienić biturbo i koszt to 23000 zł , po konsultacji z serwisem w Rabce właściciel stwierdził że to nie muszą być turbiny tylko DPF i żeby podjechać na diagnozę i usterka trafiona! . Koszt regeneracji DPF 1300 zł i auto chodzi jak nowe! Warto przyjechać nawet z daleka. Uczciwi fachowcy. Najlepszy serwis :)
Joanna Piechota
Rzetelna firma, znają się na tym co robią i nie naciągają klienta na zbędne koszty. Naprawili mojego Fiata ducato z którym nie poradziło sobie wcześniej kilka innych serwisów. Duży pozytyw za samochód zastępczy na czas naprawy! Ceny usług rozsądne, polecam!
Marek B.
Mega super profesjonaliści, polecam tą firmę z czystym sumieniem, podejście do klienta? WOW już nie pamiętam kiedy ostatnio się z tak pozytywnym szokiem spotkałem, mega uczciwi fachowcy, po regeneracji turbiny i ogarnięciu DPF ford focus…
Grzegorz B.
Polecam w 100%
Układ wydechowy wyczyszczony jak należy.
Punktualność i profesjonalizm! :)
Daria W.

CZYSZCZENIE DPF – PROFESJONALNA USŁUGA / WIELICZKI

Długotrwale zabrudzony filtr DPF/FAP niezwykle często prowadzi do obniżenia efektywności pracy pojazdu. Brud w postaci nagromadzonego smaru, popiołu, kurzu, oleju i innych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu może doprowadzić do trwałego uszkodzenia filtra. Co gorsza, nieczyszczone i niekontrolowane filtry zwiększają ryzyko usterki turbiny. Nietrudno domyślić się, że prędzej czy później samochód straci moc i z czasem może po prostu przestać działać.

Jedną z głównych usług firmy EcoSerwisDPF jest ekologiczne czyszczenie filtrów DPF/FAP, w tym także TRUCK DPF EURO 6. Mieszkańców Wieliczki i okolic zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej regeneracji części motoryzacyjnych. Zapewniamy szybką, rzetelną i terminową realizację zgłoszeń. Każda usługa jest objęta 12-miesięczną gwarancją użytkowania. Z EcoSerwisDPF można w prosty sposób uporać się z wadliwymi i zabrudzonymi filtrami DPF/FAP.

ECOSERWISDPF – KATALIZATORY, TURBOSPRĘŻARKI I INNE USŁUGI / WILIECZKI

To jednak nie wszystko, bo firma EcoSerwisDPF oferuje też szereg innych usług motoryzacyjnych:

  • Regeneracji turbosprężarki

  • Montażu i demontażu turbiny

  • Rekonstrukcji i czyszczenia katalizatora

Ponadto mieszkańcy Wieliczki i pobliskich miejscowości mogą też zakupić nowe części samochodowe. W EcoSerwisDPF dysponujemy sporym asortymentem. Dzięki temu znacznie prościej wymienić zużyte urządzenie, które mogło okazać się niemożliwe do wyczyszczenia np. z powodu sporego uszkodzenia przez nagromadzony brud.