Serwis DPF dla mieszkańców Myślenic

Nowy-Targ-turbosprężarki
kim jesteśmy

REGENERACJA FILTRÓW DPF/FAP DLA MIESZKAŃCÓW MYŚLENIC

Firma EcoSerwisDPF zaprasza mieszkańców Myślenic i okolic na skorzystanie z usługi profesjonalnego czyszczenia filtrów DPF/FPA. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Polski, która w tak kompleksowy sposób odpowiada za regenerację i inne kwestie dotyczące katalizatorów i filtrów. Ponadto EcoSerwisDPF może pochwalić się dużą troską o środowisko. Maszyny wykorzystywane przez naszą firmę są całkowicie ekologiczne i nie wymagają do pracy silnych środków chemicznych. Nasze metody pozwalają na niezwykle skuteczną odnowę turbosprężarek i filtrów DPF/FAP – niejednokrotnie rekonstrukcja pozwoliła na odzyskanie kondycji urządzenia do prawie fabrycznego stanu. Dzięki regularnym przeglądom i czyszczeniu minimalizuje się koszty późniejszych napraw. Osoby z Myślenic i pobliskich rejonów zachęcamy do kontaktu z EcoSerwisDPF.

Kontakt

Dlaczego my?

Doceniani przez klientów z Myślenic

Terminowość

Jako prężnie działająca firma naprawy wykonujemy na bieżąco. Po omówieniu szczegółów z klientem, regenerację filtra DPF realizujemy w 3-4 godziny, łącznie z demontażem filtra. W kwestii regeneracji turbosprężarek, czas wykonania usługi to 2 dni robocze.

Rzetelność

Jesteśmy certyfikowanym serwisem, działającym na rynku od 6 lat. Pozytywne opinie i zaufanie, którym obdarzyło nas wielu z Państwa, świadczą o rzetelności naszej firmy oraz o wysokiej jakości usługach, które oferujemy.

Gwarancja

Nasze usługi regeneracji DPF / FAP z demontażem oraz turbosprężarek przypieczętowane są 12-miesięczną pisemną gwarancją użytkowania.

Technologia

Regeneracja turbosprężarek przeprowadzana jest na najnowszej angielskiej maszynie firmy TURBO TECHNICS , która posiada najbardziej aktualne oprogramowanie do ustawiania elektronicznych nastawników. Filtry DPF regenerujemy na własnych maszynach, które jednocześnie mamy w ofercie sprzedaży i dystrybuujemy w całej Europie.

Doradztwo

Zawsze służymy pomocą , jeżeli mają Państwo problem służymy pomocą.

Doświadczenie

Od ponad sześciu lat regenerujemy filtry , naprawiliśmy tysiące samochodów a samych filtrów zregenerowaliśmy dziesiątki tysięcy.

NOWY DPF DAF 106

w cenie 3450 zł

Opinie i regerencje

Jak nas oceniają klienci:

4,8/ 157 opinii
Serdecznie polecam. Szybka i profesjonalna naprawa i traktowanie klienta w trasie z szacunkiem plus za to . Bardzo dobra komunikacja z szefem firmy. Pomocni w potrzebie, podczas powrotu z urlopu DPF odmówił posłuszeństwa. Po jego wyczyszczeniu wróciliśmy szczęśliwie i bez problemu 700 km do domu . Pozdrawiamy Kuga Choszczno.
Krzysztof Krzysztof
Super obsługa. Oby więcej takich fachowców. 80 kilometrów w jedną stronę, ale opłacało się i pewnie jeszcze tam pojadę w razie potrzeby. Bardzo gorąco polecam ten serwis.
Tomasz J.
Bardzo polecam ta firmę. Ogarnęli mi dpfa w moim passacie b6 bardzo szybko i profesionalnie:) polecam wszystkim tą firmę.
Max „Max”
Mega super profesjonaliści, polecam tą firmę z czystym sumieniem, podejście do klienta? WOW już nie pamiętam kiedy ostatnio się z tak pozytywnym szokiem spotkałem, mega uczciwi fachowcy, po regeneracji turbiny i ogarnięciu DPF ford focus…
Grzegorz B.
Serwis prowadzony w amerykańskim stylu :)
Właściciel bardzo pewny jakości świadczonych przez siebie usług, co potwierdza roczna gwarancja i zaproszenie po kilku miesiącach na darmową kontrolę :)…
Damian S.

CZYSZCZENIE DPF – PROFESJONALNA USŁUGA / MYŚLENICE

Długotrwale zabrudzony filtr DPF/FAP niezwykle często prowadzi do obniżenia efektywności pracy pojazdu. Brud w postaci nagromadzonego smaru, popiołu, kurzu, oleju i innych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu może doprowadzić do trwałego uszkodzenia filtra. Co gorsza, nieczyszczone i niekontrolowane filtry zwiększają ryzyko usterki turbiny. Nietrudno domyślić się, że prędzej czy później samochód straci moc i z czasem może po prostu przestać działać.

Jedną z głównych usług firmy EcoSerwisDPF jest ekologiczne czyszczenie filtrów DPF/FAP, w tym także TRUCK DPF EURO 6. Mieszkańców Myślenic i okolic zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej regeneracji części motoryzacyjnych. Zapewniamy szybką, rzetelną i terminową realizację zgłoszeń. Każda usługa jest objęta 12-miesięczną gwarancją użytkowania. Z EcoSerwisDPF można w prosty sposób uporać się z wadliwymi i zabrudzonymi filtrami DPF/FAP.

ECOSERWISDPF – KATALIZATORY, TURBOSPRĘŻARKI I INNE USŁUGI / MYŚLENICE

To jednak nie wszystko, bo firma EcoSerwisDPF oferuje też szereg innych usług motoryzacyjnych:

  • Regeneracji turbosprężarki

  • Montażu i demontażu turbiny

  • Rekonstrukcji i czyszczenia katalizatora

Ponadto mieszkańcy Myślenic i pobliskich miejscowości mogą też zakupić nowe części samochodowe. W EcoSerwisDPF dysponujemy sporym asortymentem. Dzięki temu znacznie prościej wymienić zużyte urządzenie, które mogło okazać się niemożliwe do wyczyszczenia np. z powodu sporego uszkodzenia przez nagromadzony brud.