Serwis DPF dla mieszkańców Suchej Beskidzkiej

kim jesteśmy

REGENERACJA FILTRÓW DPF/FAP DLA MIESZKAŃCÓW Suchej Beskidzkiej

Firma EcoSerwisDPF zaprasza mieszkańców Suchej Beskidzkiej i okolic na skorzystanie z usługi profesjonalnego czyszczenia filtrów DPF/FPA. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na terenie Polski, która w tak kompleksowy sposób odpowiada za regenerację i inne kwestie dotyczące katalizatorów i filtrów. Ponadto EcoSerwisDPF może pochwalić się dużą troską o środowisko. Maszyny wykorzystywane przez naszą firmę są całkowicie ekologiczne i nie wymagają do pracy silnych środków chemicznych. Nasze metody pozwalają na niezwykle skuteczną odnowę turbosprężarek i filtrów DPF/FAP – niejednokrotnie rekonstrukcja pozwoliła na odzyskanie kondycji urządzenia do prawie fabrycznego stanu. Dzięki regularnym przeglądom i czyszczeniu minimalizuje się koszty późniejszych napraw. Osoby z Suchej Beskidzkiej i pobliskich rejonów zachęcamy do kontaktu z EcoSerwisDPF

Kontakt

Dlaczego my?

Doceniani przez klientów z Suchej Beskidzkiej

Terminowość

Jako prężnie działająca firma naprawy wykonujemy na bieżąco. Po omówieniu szczegółów z klientem, regenerację filtra DPF realizujemy w 3-4 godziny, łącznie z demontażem filtra. W kwestii regeneracji turbosprężarek, czas wykonania usługi to 2 dni robocze.

Rzetelność

Jesteśmy certyfikowanym serwisem, działającym na rynku od 6 lat. Pozytywne opinie i zaufanie, którym obdarzyło nas wielu z Państwa, świadczą o rzetelności naszej firmy oraz o wysokiej jakości usługach, które oferujemy.

Gwarancja

Nasze usługi regeneracji DPF / FAP z demontażem oraz turbosprężarek przypieczętowane są 12-miesięczną pisemną gwarancją użytkowania.

Technologia

Regeneracja turbosprężarek przeprowadzana jest na najnowszej angielskiej maszynie firmy TURBO TECHNICS , która posiada najbardziej aktualne oprogramowanie do ustawiania elektronicznych nastawników. Filtry DPF regenerujemy na własnych maszynach, które jednocześnie mamy w ofercie sprzedaży i dystrybuujemy w całej Europie.

Doradztwo

Zawsze służymy pomocą , jeżeli mają Państwo problem służymy pomocą.

Doświadczenie

Od ponad sześciu lat regenerujemy filtry , naprawiliśmy tysiące samochodów a samych filtrów zregenerowaliśmy dziesiątki tysięcy.

NOWY DPF DAF 106

w cenie 3450 zł

Opinie i regerencje

Jak nas oceniają klienci:

4,8/ 157 opinii
W pełni profesjonalne i kulturalne podejście. Usługa naprawy filtra dpf wykonana szybko i na miejscu. Filtr zdemontowany, wyczyszczony i założony. Bardzo przekonujący jest okres gwarancji oraz możliwość sprawdzenia auta na komputerze po jakimś czasie użytkowania.
Lukasz D.
Bardzo polecam ta firmę. Ogarnęli mi dpfa w moim passacie b6 bardzo szybko i profesionalnie:) polecam wszystkim tą firmę.
Max „Max”
Zgłosiłem się do chłopaków na pranie dpf-a w Daf xf 106 W sobotę chłopaki nie pracują ale za to jest możliwość przywiezienie auta i zostawienia na parkingu. Tak zrobiłem. W poniedzialek o 9.00 auto bylo już gotowe. Usługa wykonana na najwyższym poziomie, dobry kontakt , mili ludzie, profesjonalne podejście do kienta. Gorąco polecam ten warsztat 💪😉
Adam Żki
Serwis prowadzony w amerykańskim stylu :)
Właściciel bardzo pewny jakości świadczonych przez siebie usług, co potwierdza roczna gwarancja i zaproszenie po kilku miesiącach na darmową kontrolę :)…
Damian S.

CZYSZCZENIE DPF – PROFESJONALNA USŁUGA / SUCHA BESKIDZKA

Długotrwale zabrudzony filtr DPF/FAP niezwykle często prowadzi do obniżenia efektywności pracy pojazdu. Brud w postaci nagromadzonego smaru, popiołu, kurzu, oleju i innych zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu może doprowadzić do trwałego uszkodzenia filtra. Co gorsza, nieczyszczone i niekontrolowane filtry zwiększają ryzyko usterki turbiny. Nietrudno domyślić się, że prędzej czy później samochód straci moc i z czasem może po prostu przestać działać.

Jedną z głównych usług firmy EcoSerwisDPF jest ekologiczne czyszczenie filtrów DPF/FAP, w tym także TRUCK DPF EURO 6. Mieszkańców Suchej Beskidzkiej i okolic zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej regeneracji części motoryzacyjnych. Zapewniamy szybką, rzetelną i terminową realizację zgłoszeń. Każda usługa jest objęta 12-miesięczną gwarancją użytkowania. Z EcoSerwisDPF można w prosty sposób uporać się z wadliwymi i zabrudzonymi filtrami DPF/FAP.

ECOSERWISDPF – KATALIZATORY, TURBOSPRĘŻARKI I INNE USŁUGI / SUCHA BESKIDZKA

To jednak nie wszystko, bo firma EcoSerwisDPF oferuje też szereg innych usług motoryzacyjnych:

  • Regeneracji turbosprężarki

  • Montażu i demontażu turbiny

  • Rekonstrukcji i czyszczenia katalizatora

Ponadto mieszkańcy Suchej Beskidzkiej i pobliskich miejscowości mogą też zakupić nowe części samochodowe. W EcoSerwisDPF dysponujemy sporym asortymentem. Dzięki temu znacznie prościej wymienić zużyte urządzenie, które mogło okazać się niemożliwe do wyczyszczenia np. z powodu sporego uszkodzenia przez nagromadzony brud.